Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2014 metai

DSTK Visuotinis narių susirinkimas 2014-02-08
 

Šiais metais buvo ganėtinai daug svarstytinų bei spręstinų reikalų. Tad susirinkimo oficialioji dalis truko daugiau nei 2 valandas. Jo metu klubo vadovybė apžvelgė klubo veiklą per praėjusį sezoną, kuris klubui buvo išskirtinai svarbus - jubiliejinis. Klubas 2013 metais šventė veiklos dešimtmetį. Tad buvo akcentuoti renginiai, skirti tiesiogiai paminėti šią šaunią sukaktį. Pirmiausiai - tai netradicinis klubo sezono atidarymas, kurį sudarė du skirtingo formato renginiai, vykę dvi dienas. Viename jų jubiliejinį klubo sezoną vainikavo triukšmingas patrankos šūvis. Pats gausiausias dalyvių skaičiumi klubo istorijoje buvo pagrindinis sezono renginys - "DSTK 10 METŲ". Ne mažiau originalus buvo ir sezono pabaigai skirtas renginys, įtraukęs dalyvius į azartines slalomo rungtis.

Po metų renginių apžvalgos bei finansinės suvestinės pristatymo, buvo paskelbtas klubo valdybos protokolas dėl klubo narių šalinimo. Juo buvo paskelbta apie 3 narių pašalinimą iš klubo.

Toliau klubo nariams dar kartą buvo priminti klubo įstatų punktai, kuriuos buvo numatyta keisti. Apžvelgus jų naujas redakcijas, buvo pereita prie balsavimo. Visi numatyti pakeitimai buvo patvirtinti klubo narių balsais.

Iš karto po to sekė klubo vadovo bei valdybos narių rinkimai. Klubo prezidentu buvo išrinktas Saulius Mastauskas, kuris pasiūlė dvi valdybos narių kandidatūras. Joms buvo pritarta. Taigi, valdybos nariais buvo išrinkti Martynas Pletkus bei Linas Žvinakevičius.

Balsavimo metu narių balsus skaičiuoti padėjo jau beveik etatinė balsų sumuotoja Eglė Pletkuvienė.

Netrukus buvo paskelbtas valdybos protokolas dėl naujų narių priėmimo.

Jais tapo: Valentinas Karalius, Mindaugas Daukševičius, Dainius Macedulskas ir Virginijus Miglinas. Jiems iškilmingai buvo įteikti klubo nario pažymėjimai bei klubo ženkleliai.

Priminsiu, kad klubo jubiliejinio renginio metu, klubo steigimo sutartį 2003 metais pasirašiusiems klubiečiams buvo įteikti klubo garbės ženklai. Ne visi jie turėjo galimybę dalyvauti minėtame renginyje. Tarp jų nebuvo Kęstučio Juknelio bei Eriko Vaičaičio. Tačiau šio susirinkimo metu jie dalyvavo ir minėtas svarbus akcentas nebuvo pamirštas. Garbės ženklai jiems buvo įteikti.

Po džiugaus momento įvyko svarbi ir aktuali diskusija dėl Lietuvos istorinės technikos asociacijų sąjungos steigimo bei klubo narystės joje. Pradžioje klubo prezidentas dar kartą akcentavo minėtos organizacijos būtinybės aktualumą, laukiančias oldtimer judėjimo permainas, naujoves ir perspektyvas. Toliau klubiečiai pateikė savo nuomones bei argumentus. Galop diskusiją apibendrino klubo narių balsavimas, kiekvienam išreiškiant savo "už" arba "prieš" atskirame balsavimo protokole.

Po oficialiosios dalies visi draugiškai pavakarieniavome.

Tačiau tuo susirinkimas nesibaigė. Visų laukė klubo "Metų automobilio" bei "Metų motociklo" rinkimai. Kandidatus turėjo teisę siūlyti visi klubo nariai mūsų diskusijų svetainėje. Galiausiai buvo atrinkti galintys pretenduoti į minėtas nominacijas kandidatai. Kiekvienas jų turėjo teisę pristatyti savo transporto priemonę, taip paagituojant balsuojančius klubiečius atiduoti balsą būtent už pristatomą eksponatą. Kandidatai pasakojo įdomias istorijas apie pristatomas transporto priemones, vardino argumentus kodėl būtent jo, o ne kito kandidato technika turėtų nugalėti.

Raimundo Žvinakevičiaus pristatymas:

Kita kandidatas Gediminas Glušokas

Rimas Lekavičius ir jo BMW

Martynas Pletkus pristatė net dvi dvirates transporto priemones

Linas Žvinakevičius ir nepriekaištingas pristatymas, nulėmęs balsavusiųjų apsisprendimą.

įtikinami argumentai ;-)

Taigi, DSTK "Metų automobilio" nominacijoje nugalėjo R. Žvinakevičiaus Gaz M20. "Metų motociklu" tapo Lino Žvinakevičiaus Jawa 559.

Na, ir galiausiai visi susirinkusieji buvo patikrinti... patikrinti kaip per paskutiniuosius tris metus įsidėmėjo buvusių renginių metu pateiktą informaciją, pamatytas vietoves ir pan. Visiems norintiems dalyvauti buvo išdalinti testai. Sprendimas prasidėjo... :-)

Kompetentinga komisija mikliai suskaičiavo balsus ir paskelbė rezultatus. Dėmesingiausias arba geriausią atmintį turintis klubietis - Raimundas Žvinakevičius. Minimaliu skirtumu atsiliko Rimas Lekavičius. Trečioje vietoje - Vytautas Sereikis ir jo žmona Inesa, surinkę po lygiai balsų.... matyt sutapimas :-)

Tad tiek akimirkų iš svarbaus klubo veikloje susirinkimo.

Gero artėjančio sezono visiems klubiečiams bei oldtimer judėjimo nariams