Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Renginiai

Dzūkijos ruduo 2014 - DSTK sezono uždarymas

Kaip sakė Charles Dickens : "Laikas žmogui duotas tam, kad jisai žengtų tolyn, darytųsi vis tobulesnis, laimingesnis, eitų į tikslą".

Taigi, mūsų šio savaitgalio (2014-09-27) tikslas - sezono uždarymui skirta turininga išvyka. Ir tai dar kartą įrodo kaip greitai bėga laikas, nes rodos visai neseniai išvarėme savo istorines transporto priemones pasišildyti pavasarinėje saulutėje...

O šiam kartui DSTK nariai ir jų artimieji vairus suko Veisiejų link. Ir tikrai buvom mielai nustebinti, nes kartais nepastebime kiek puikių gamtovaizdžiais ir turtingų istorija vietovių yra visai šalia. Mus pasitiko Veisiejų regioninio parko direkcijos vyr. specialistė Irma Maciulevičienė, kuri rodos ištisą gyvenimą paskyrusi šios krašto pažinimui. Kadangi oras dalyvius lepino ir apie rudenį priminė tik po kojomis šnarantis spalvotas medžių rūbas, pradžioje mielai pasivaikščiojome po Veisiejų miestą.

daugiau informacijos ...
DSTK turistinis ralis


DSTK yra dinamiška bei kurianti organizacija. Šį kartą du klubo nariai Linas Žvinakevičius bei Haris Krušniauskas ėmėsi iniciatyvos suorganizuoti iki šiol klubo veikloje nebandytą renginio formatą - turistinį ralį. Taigi, 2014-08-03 startavo renginukas "DSTK turistinis ralis -  2014". Labai džiugu, kad Dzūkijoje sulaukėme ir svečių iš Vilniaus (vabalistai) bei Kauno (M. Stanevičius - Mariusta). Nepaisant alinančio karščio, tvyrojusio renginio dieną, visi dalyviai sėkmingai įveikė užduotis, nei vienas nepaklydo :-), o vakare susirinko rezultatų aptarimui, apdovanojimams bei įspūdžių pasidalinimui ;-)

Fotoreportažas diskusijose

Nugalėtojas :-) Norbertas - sveikinimai !!!

 

daugiau informacijos ...
DSTK orientacinis turas - Žaliasis žiedas - 2014

Laikantis tradicijų kasmet DSTK birželio viduryje sugalvoja vienokio ar kitokio sudėtingumo orientacinį pasivažinėjimą Dzūkijos vietovėmis. Šį kartą maršrutas sudarė savotišką žiedą. O kadangi dar ir driekėsi per ganėtinai vaizdingas bei žalias vietoves, tai ir pavadinimas gavosi "Žaliasis žiedas".

 

daugiau informacijos ...
2014 - ųjų sezono atidarymas


2014 m. gegužės 10 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubo nariai bei jų artimieji dalyvavo tradicinėje išvykoje, skirtoje naujojo sezono pradžiai.

 

daugiau informacijos ...
DSTK 2013 metų sezono atidarymas
2013 metų gegužės 9 ir 11 dienomis vyko renginiai, skirti šių metų sezono atidarymui. Pirmoji diena buvo labiau sportiška - nariai dalyvavo slalomo "Startas" rungtyje. Na, o antroji diena buvo turistinė - pažintinė.

Kaip viskas buvo užfiksuota fotografijose, kurios apsigyveno Picasa archyve

Taipogi Facebook socialiniame tinklapyje

daugiau informacijos ...
Dzūkijos paslaptys: stok ant akmenėlio 2012


2012-06-10 įvyko tradicinis orietacinis turas po Dzūkiją. Viskas vyko labai paprastai - dalyviai gavo įvairaus sudėtingumo užduočių, mįslių bei rebusų kupinas legendas, pagal kurias reikėjo apvažiuoti nustatyto ilgio maršrutą. Na, o visiems sėkmingai sugrįžus, vakaras prie ežero žaidžianti tinklinį, mėgaujantis rungtimis vandenyje ir šiaip smagiai vakarojant prie laužo.

Nuotraukos Facebook aplinkoje

Nuotraukos Picasa

DSC_0452.JPG

daugiau informacijos ...
DSTK MOTO 2012


2012 metų birželio 10-11 dienomis Lietuvos liaudies buities muziejuje Dzūkijos senovinės technikos klubas organizavo tarptautinį senovinių motociklų sąskrydį. Renginys buvo įspūdingas tiek dalyvių gausa, tiek technikos įvairove.

Plakatas_DSTK.jpg

daugiau informacijos ...
Konkursinė jubiliejinė kelionė Aplink Lietuvą


Dzūkijos senovinės technikos klubas 2011 metų liepos mėn. 22-24 dienomis organizavo jubiliejinę konkursinę kelionę „Aplink Lietuvą", skirtą paminėti pirmojo Lietuvoje (1931 m. liepos 24 d.) ralio „Aplink Lietuvą" 80 - čio jubiliejui.

DSC_9124.JPG

daugiau informacijos ...
2011 metų sezono atidarymas


2011 metų gegužės 7 dienos rytas... Žvarboka, vėjuota ir vėsu... Tačiau tikram senovinės technikos mylėtojui, o dar ir Dzūkijos senovinės technikos klubo nariui nėra blogo oro, kuomet yra rimta priežastis - naujojo sezono atidarymas !!!

Tad nuo 10 val. ryto visai šalia Alytaus miesto simbolio "Laisvės angelo" pradėjo rikiuotis ištikimiausių klubo veiklos idėjų šalininkų senučiukė technika. Tuo pat metu vyko pirmasis Alytuje "Blusų turgus" bei visoje Lietuvoje prasidėjusi Gatvės muzikos diena. Kaip viskas vyko  - toliau Jūsų dėmesiui fotoreportažas.

97.JPG

daugiau informacijos ...
Dzūkijos ruduo 2010


Paskutinis rugsėjo savaitgalis... šurmuliuojanti "Grybų šventė" Varėnoje... nuostabus oras ir Dzūkijos senovinės technikos klubas.... Atspėkite kaip tai galima įvardinti sudėjus viską į vieną vietą? :-) JŪS TEISŪS - tai "Dzūkijos ruduo 2010" - senovinės technikos mylėtojų sezono uždarymo renginys. Tradicijų palaikymas bei šiltas bendravimas - pagrindiniai kriterijai, kuriais kuriami DSTK organizuojami renginiai. Taigi, 2010-09-25 nuo 10:00 val. iki 2010-09-26 popietės "Dzūkijos ruduo 2010" dalyviai šauniai leido laiką kartu. Ar renginys pavyko? Mes sakome - TAIP. Ar jis JUMS patiko? Atsakymo laukiame ... :-) ir viliamės, kad taip.  

daugiau informacijos ...
Tarptautinis senovinių motociklų sąskrydis


2010 m. liepos mėn. 17-18 dienomis Dzūkijos senovinės technikos klubas organizavo pirmąjį Lietuvos istorijoje tarptautinį senovinių motociklų sąskrydį, simboliškai pavadintą "Girių karaliai Anykščių šilely". Renginiu susidomėjo ir jame dalyvavo 85 dalyviai su 37 motociklais. Įspūdinga techniką pristatė svečiai iš Latvijos, nepasididžiavo renginyje sudalyvauti ir Estijos ir Sankt Peterburgo senovinių motociklų mėgėjai. Renginys prasidėjo Taujėnų dvare, toliau buvo aplankytas Puntuko akmuo, pasižvalgyta po "Arklio" muziejų, nukakta iki Siaurojo geležinkelio muziejaus. Čia smalsuolių miniai buvo ekponuojama dalyvių technika. Kiek atsipūtus nuo visą dieną alinusio karščio, pasiekėme "Laimės žiburį", lietuvių literatūros klasiko Jono Biliūno atminimui pastatytą antkapinį paminklą. Galop karštą, tikrąja žodžio prasme, žygį, įveikę 78 km., renginio dalyviai baigė gražioje kaimo turizmo sodyboje "Ajerynė".

daugiau informacijos ...
Dzūkijos ruduo 2009


2009 metų rugsėjo 26 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubas organizavo jau penktąjį ir tradiciniu tapusį Lietuvos senovinės technikos klubų sezono uždarymo renginį "Dzūkijos ruduo 2009". Viskas kaip visada prasidėjo Varėnoje, "Grybų šventėje", į kurios programą šventės organizatoriai mūsų dalyvavimą įtraukia jau kaip savaime suprantamą. Šių metų renginys buvo pats turtingiausias iš visų klubo organizuotų renginių....turtingiausias dalyvaujančiųjų skaičiumi. Ir tai, suprantama, mums labai labai svarbu. Svarbu, kad mumis pasitiki, o mes atsidėkodami stengiamės, kad šventės skonis išliktų kuo ilgiau ir, kad jį jaustų tiek patys plieninių oldtimerių raiteliai, tiek ir jų šeimų nariai.

daugiau informacijos ...
2009-07-11 Dzūkijos dienos Rumšiškėse


2009 m. liepos 11 dieną Dzūkijos senovinės technikos klubas organizavo senovinių automobilių parodą Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Muziejaus administracija ekspozicijai skyrė garbingą vietą Miestelio aikštėje. Didžiąją dalį renginio dalyvių sudarė DSTK nariai, tačiau labai šauniai į visumą įsiliejo ir nepasididžiavę atvykti svečiai iš kitų Lietuvos miestų. Renginio metu kiekvienas dalyvis turėjo progą pristatyti savo transporto priemonę muziejaus lankytojams ir sulaukti pastarųjų įvertinimo. Vėliau buvo sumuojami rezultatai, skelbiami nugalėtojai, teikiamos atminimo dovanos bei dalyvių pažymėjimai. 

daugiau informacijos ...
Alytaus miesto šventė 2009 ir orientacinis turas

2009-06-13 dieną Dzūkijoje oldtimerių mylėtojams buvo pasiūlytos dvi galimybės sudalyvauti skirtingo turinio renginiuose. Vienas - ramus ir neįpareigojantis pravažiavimas vakarėjančio Alytaus miesto gatvėmis (miesto dienų šventės akcentas), kitas - orientacinis turas vaizdingomis Dzūkijos vietovėmis. Taigi, pagal norą ir galimybes buvo iš ko pasirinkti. Bet kuriuo atveju patirtais įspūdžiais buvo pasidalinta bendroje vakaronėje. O toliau viskas taip kaip buvo...

daugiau informacijos ...
2009 - ųjų metų sezonas atidarytas !!!

2009 metų gegužės 9 - oji diena... 12:00 val. ... Alytus - Dzūkijos sostinė... ir būtent šiuo metu Dzūkijos senovinės technikos klubas pradėjo dar vieną, tiesa, jau 6 veiklos sezoną. Laikas bėga greitai, technika sensta, bet būtent tai ir skatina bendraminčius stengtis padaryti viską kas įmanoma, kad turima technika išliktų ir išliktų kuo mažiau paliesta negailestingos laiko upės tėkmės...

daugiau informacijos ...
Sezono uždarymo renginys - Dzūkijos ruduo 2008


Jau tapo tradicija Dzūkijos senovinės technikos klubui organizuoti sezono uždarymo renginį. Tai atspindi ir renginio pavadinimas "Dzūkijos ruduo 2008". Keletą metų rudenį bei jau antrus metus iš eilės paskutinįjį rugsėjo savaitgalį senovinės technikos mylėtojai iš įvairių Lietuvos kampelių susiburia Dzūkijoje. 

daugiau informacijos ...
Išvyka į Punios šilą

2008 m. liepos 19 d. klubiečiai, jų šeimos nariai bei du kandidatai į klubo narius išvyko paiškylauti į netoli Alytaus esantį Punios šilą. Punios šilas - unikali vieta, iš visų pusių apglėbta Lietuvos upių tėvu tituluojamo Nemuno kilpa.
daugiau informacijos ...
2008 metai - gegužės 1 diena Grūto parkas


2008 metų sezono atidarymas, Grūto parkas, Druskninkų savivaldybė. Renginio organizatorius - asociacija "Retromobile"

daugiau informacijos ...