Pradinis puslapisVersija spausdinimuiEl. paštas
Naujienos / 2018 metai

Su Šventėmis, gerbiami bičiuliai !!!

Sveikiname klubiečius, klubo draugus bei bičiulius su Šv. Kalėdomis bei Naujaisiais 2019 - aisiais metais. Ir tuo pačiu su tuo, kad garažiukuose ramiai žiemojanti technika tapo dar vieneriais metais senesnė :-) 


daugiau informacijos ...
DSTK Turistinis ralis: Dzūkijos ruduo 2018

Na, štai - tai kas dar liko iš renginio, be gerų emocijų ir jaukaus šurmulio :-) Galima tik pridurti, kad laikas iš tiesų bėga labai greitai...(nors kuomet stovi prie starto, tos 3 minutės atrodo ištisa amžinybė :-) :-) ) Ir visumoje jau galite pasižymėti tame kalendoriuje, kuris kitoje dalyvio pažymėjimo pusėje, kitų metų rugsėjo 28 dieną... :-) :-) Na, bet dabar apie tai kas buvo. O buvo, manau, smagus susibėgimas ir prasmingai praleistas laisvadienio laikas. Ir pirmiausiai už tai AČIŪ visiems JUMS, renginio dalyviams. Mes organizuojame šventę, bet be dalyvių ji sunkiai įsivaizduojama :-) 
Taigi, nors ir dėkota buvo vakaro metu, atskirai ačiū Lietuvos Vabalų klubas, Senovinės technikos klubas "Klasika". Antique Vehicle Club Klasika, v8club.lt. Visai neseniai svečiuojantis pas "vabalų viruso" platintojus akcentavome, kad būtina skatinti klubų bičiulystę, keistis patirtimi, važiuoti vieniems pas kitus ir džiaugtis tuo :-) Todėl šiuo atveju mes tikrai džiaugiamės, kad buvote kartu. 
Taip pat dėkojame renginio rėmėjams UAB "Ekskomisarų biuras", I.Vaitkienės IĮ Aibės Matas, Auto Moto Parkas, GREENHILL Motors, Pirmyn į praeitį, Linas Klevinskas (LK Drift). Už įamžintas akimirkas dėkui Povilas Jarmala, už foto iš paukščio skrydžio Gintarui Kandrotui. Už šventės vietą ir pagalbą sodybai "Genutės sodyba" ( Genutė Munikienė) ;-) 

PRIMENAME PRIZININKUS IR NUGALĖTOJUS 
Youngtimer klasė: 
1. Jurgis Jarašiūnas su Rita Jarašiūnienė. 
2. Deividas Sinkevičius su Tautvydu Sinkevičium. 
3. Laurynas Narakas su Lina Narakiene. 

Oldtimer klasė: 
1. Laurynas Cibutavicius su Živilė Cibutavičienė. 
2. Kastytis Svedas su Vilma Urbietienė. 
3. Tomas Kazlauskas su Raminta Kazlauskiene. 

Na ir absoliutūs nugalėtojai - Donatas Zukauskas su Arūnas Anskaitis. 

Nominacija "Laisvė" atiteko Audrius Vabalistas 
Nominacija "Technika ir stilius" - Arturas Kokas 

Ir sakome IKI... tikriausiai kažkokio žiemiško renginuko :-) daugiau informacijos ...
Pasivažinėjimas iki Rygos

Taigi, - pasivažinėjom 😉😎 Dėkingi iš tiesų puikiai kompanijai. Priminsim, kad planas buvo paprastas ir elementarus: pasiekti Rygą. Vienintelė sąlyga - tikslą pasiekti važiuojant oldtimeriu 😉 Suprantama, tai ne visiems itin paprasta, įvertinant, kad pasivažinėjimas ~ 800 - 820 km. 😉 Bet - kas turi noro, tam viskas paprasta... Tad pirmas tikslas - Rygos automobilių muziejus. Kas dar neapsilankę, tikrai nuoširdžiai rekomenduojame įsitraukti šią vietą į artimiausių lankytinų vietų maršrutą 😀 Vakarinės dalies tikslas - MOONShine restoranas - kiekvieno oltimeristo, o ypač "amerikonų" fanų meka. Sekmadienio tikslas - "renginukas" Youngtimer Cars&Coffee 2018-1, suorganizuotas Latvijos senovinių automobilių klubo Youngtimer Rally sekcijos, sezono atidarymui. Renginukas kabutėse, nes beveik 350 transporto priemonių....😲😎 Na, ir pabaigai, - kaip gi be jūros. Papietavę ant jūros kranto, grįžom į gimtinę 🇱🇹️ Tiesa, iš tų 347 transporto priemonių vienas mūsiškių sėkmingai "nurovė" Sigulda Adventures (renginio rėmėjas) prizą, nominacijoje "Favorit Auto". Laimingasis Laurynas Narakas su Ford Capri 🏆 Su tuo dar kartą sveikiname. Taigi, tiek trumpai - visų įspūdžių žodžiais neperteiksi - reikia važiuoti, domėtis, pamatyti, patirti :-) 😎